Gadā ir tikai tik daudz dienu, cik tu izlieto. Kāds gada laikā izlieto tikai vienu nedēļu, kamēr citam izdodas vienā nedēļā ietilpināt vesela gada vērtību.

Par mums

Siltumacentrs ir mazumtirdzniecības uzņēmums, kurā strādā tikai profesionāli apmācīti un motivēti darbinieki. Siltumacentrs ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas nodrošina pilnu servisu saviem pārdotajiem dūmvadiem - bezmaksas konsultācijas, bezmaksas piegādi visā Latvijā, pilnu dūmvada montāžu, ražotāja garantiju, pēcgarantijas apkalpošanu, turklāt to visu darām pašu spēkiem.

"Siltumacentrs.lv" ir dibināts 2004. gadā un šajā laikā ir kļuvis par vienu no nozares vadošajiem uzņēmumiem Latvijā. Latvijas tirgū mēs esam līderi dūmvadu tirdzniecībā un pārstāvam Čehu "Th Ceramic".

Jaunums: Podiņu krāsnis.

"Siltumacentrs.lv" mājaslapā Jūs atradīsiet arī Eiropas vadošo kamīnu ražotāju produkciju par ļoti labām cenām. Piedāvājumā: "Kawmet" "Nordflam", "La Braise", "Bef Home", "La Nordica-Extraflame" "Plamen", produkcija.

Ko mēs darām?

Mēs kamīnus un dūmvadus pārdodam, piegādājam, montējam un apkalpojamaugstākajā līmenī.

Mūsu misija:

Nodrošināt augstas kvalitātes pakalpojumus atbilstoši ikviena klienta vajadzībām un vēlmēm, ievērot "Siltumacentrs.lv" pamatvērtības ikdienas darbā ar klientiem un sadarbības partneriem.

Tiekties uz pilnību un būt labākajiem sava darba darītājiem, apņemoties:

*būt godprātīgiem visā, ko darām;

*balstīt uzņēmējdarbību uz atklātām un līdzvērtīgām partneru attiecībām;

*strādāt atbilstoši uzņēmumā noteiktajiem kvalitātes standartiem;

*turpināt attīstīties un pilnveidoties, lai vienmēr būtu mainīgās uzņēmējdarbības vides avangardā;

*apzināties savu darbinieku vērtību un ieguldījumu uzņēmuma izaugsmē, *atrast un piesaistīt labākos sava amata pratējus;

*veidot un uzturēt darba vidi, kur katru darbinieku un viņa ieguldīto darbu ciena un atbilstoši novērtē.

Mūsu klienti

Mūsu klienti ir Jūs! Ikviens, kurš sapņo par siltumu un komfortu savās mājās!