Untitled design(1).png

 

Revolucionāras karstā ūdens kamīnu kurtuves, kas paredzētas mājām ar zemiem siltuma zudumiem.

Kamīna kurtuve BeF Aqualite jau standartā ir aprīkota ar trīskāršu stiklu. Inovatīva gaisa padeve sadegšanai nodrošina labāku ūdens sildīšanas veiktspējas izmantošanu. Tas ir aprīkots ar revolucionāru stikla tīrīšanas sistēmu, kas sastāv no īpaša trīskārša stikla iekšējās dzesēšanas. Tas nodrošina minimālu siltuma pārnesi caur stiklu uz telpu, kurā tas atrodas, un palielina siltummaiņa veiktspēju. Un ne tikai, pateicoties šim risinājumam, kamīna stikla virsma ir ievērojami vēsāka un līdz ar to pat drošāka bērniem.

Karstā ūdens siltummaiņa konstrukcijas novatoriskais risinājums nodrošina visefektīvāko siltuma noņemšanu un tajā pašā laikā ievērojami atvieglo krāsns tīrīšanu. Tas novērš nepieciešamību ierīkot pārbaudes atveri dūmu kanālā, kā arī apkārtnē vietās, kas nav bijušas estētiski piemērotas.

Mūsu kamīna kurtuvju krāsns ir izklāta ar masīvu speciāla uzglabāšanas materiāla Carcon slāni, kas tika izstrādāts mūsu uzņēmumam. Šī odere veicina augstu sadegšanas efektivitāti un augstu tīrību. Tam ir lieliskas gan akumulācijas, gan stiprības īpašības un tādējādi tiek nodrošināta nevainojama koksnes sadegšana. Kamīna kurtuves korpuss ir pārklāts ar siltumizolāciju.

Šīs karstā ūdens kamīnu kurtuves atbilst visstingrākajiem Eiropas emisiju standartiem, un tiem ir viena no augstākajām sadegšanas efektivitātes rādītājiem tirgū. Tajā pašā laikā tie ir aprīkoti ar dzesēšanas cilpu, kas nodrošina drošību apkures laikā. Šie kamīni ir labākie starp karstā ūdens kamīnu kurtuvēm ekonomiskajām mājām. Mūsu BeF Aqualite kamīni spēj apsildīt māju par zemu cenu, vienlaikus radot mājas siltuma komfortu.