Untitled design(1).png

Jaunā, ekskluzīvā kamīna kurtuvju sērija gan klasiskā dizaina, gan stūra variantā ar viengabala liektu stiklu. Izcilas ir platekrāna kamīna kurtuves vai versija ar trīspusēju stiklu, kas nodrošina iespēju baudīt uguni no visām pusēm. Kamīna kurtuves BeF Therm ir izcilas visos aspektos, un to nevainojamā darbība ir glazūra uz kūkas.

Jaunā izvelkamā sistēma nodrošina vienmērīgāko, visvieglāk vadāmo durvju pārslēgšanu un, galvenais, nevainojami klusu darbību. Šis risinājums ir visērtākais dizains, kāds līdz šim nav redzēts. Tas ir aprīkots ar diviem pretsvariem un tiem abiem ir savas vadošās asis. Izsmalcināts durvju spiediens nodrošina nevainojamu krāsns hermētiskumu. Šī kamīnu sērija ir labākais visos aspektos, ko varat atrast Eiropas tirgū.

Inovāciju var atrast stikla skalošanas apstrādē, kas, pateicoties tam, ir nevainojami tīra. Gaiss tiek ievadīts kamīna kurtuvē caur aizmugures un apkures kamerām. Tie nodrošina augstāku gaisa temperatūru stikla skalošanai un lēnāku gaisa plūsmu. Netraipīts stikls ir ne tikai šīs revolucionārās sistēmas priekšrocība. Tādējādi stikla skalošana ir mazāk pakļauta lielai vilkmei skurstenī, kas mūsdienās ir izplatīta problēma.

Revolucionārs ir arī jaunas, dažādas formas sadegšanas kameras, kuru dizains ir balstīts uz aerodinamiskajiem testiem. Tādā veidā mēs varam sasniegt perfektu dūmgāzu plūsmas modeli. Strukturēta aktīvā karkonu virsma uztver noteiktas daļiņas ar sekojošu sadegšanu. Salīdzinot ar vecākiem modeļiem, kamīnā ir masīvāks akumulējošā materiāla karkona slānis, kas tika izstrādāts īpaši mūsu uzņēmumam, līdz 100%. Kamīns paliek uzkarsēts līdz 12 stundām, pateicoties šim masīvākajam materiālam tirgū. Palielinātā kamīna telpa palīdz ērtāk uzpildīt kurināmo