Untitled design(1).png

 

 

Unikālas augstākās kvalitātes kamīnu kurtuves ar mūža garantiju.

Kamīni BeF Royal apvieno labākos materiālus, idejas un mūsu redzējumu. Vairs nekādu kompromisu! Milzīgu panākumu un mūža garantijas atslēga ir unikālais kamīna kurtuves korpuss, kas pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda (apzīmējums 1.4828).

Šis ir ļoti leģēts tērauds ar paaugstinātu izturību pret koroziju, ko izraisa tā sauktā dzelzs virsmas pasivēšana. Šis ir viens no izturīgākajiem materiāliem tirgū un ļauj mums nodrošināt kamīna kurtuves mūža garantiju. Nosacījums ir ierīces lietošana saskaņā ar instrukcijām.

Unikālas termiskās īpašības. Nerūsējošajam tēraudam ir ievērojami labākas termiskās īpašības un lielāks materiāla blīvums nekā parastajam tēraudam. Perfekti saskaņotu un mūžīgu dizainu papildina nerūsējošā tērauda rokturis un gaisa kontrole. Sudrabpelēkas krāsas krāsns ar progresīvu formu, kas izstrādāta, izmantojot aerodinamisko modeli.

Masīvākais akumulējošais materiāls tirgū - Carcon, kas ir līdz pat 100% masīvāks par vecākiem tipiem. Carcons strukturētā aktīvā virsma uztver daļiņas ar sekojošu sadegšanu. Protams, ir ideāli tīrs stikls, ārējā gaisa padeve un vienkārša vadība ar vienu vadības elementu.

 

Add a little bit of body text.png