Stūra kamīni

ALBERO_AL19LGH.jpg

 

Piedāvājam profesionālu kamīna uzstādīšanu:

Lielākais piedāvājums stūra kamīniem Latvijā. Ir pieejami uz vietas. Draudzīgas cenas.

- Visā Latvijas teritorijā
- Augsta kvalitāte
- profesionālas konsultācijas
- projektēšana
- montāža
- Garantija

 

Iegādājoties kādu no Hitze kamīniem montāža tikai 400 - 500 Eur

 https://www.ss.com/msg/lv/construction/plumbing/heating-boilers/chimneys/U3UPGElnRFk=.html?1602658650

Labākais stūra kamīna piedāvājums Latvijā. Kamīni pieejami uz vietas. Vispirms jau jāsaprot, ka kamīns nav tikai interjera elements, tam ir praktisks pielietojums – siltuma nešana, tāpēc tā uzstādīšanai jāievēro ļoti daudzi drošības pasākumi.

Pirms uzstādāt kamīnu, jāpārbauda un jāsagatavo dūmvadi, ugunsdrošība, siltumizolācija un kurināmais.

Paturiet prātā, ka nav vienādu māju un līdz ar to dūmvadu, tāpēc te nelīdzēs universāli padomi. Būtu vēlams individuāli uzaicināt pie sevis meistaru, lai izrunātu visus par un pret.

Par kamīnu ir ieteicams domāt jau tad, kad mājas pamati vēl nav ielieti. Pirms sākt apkures krāsniņas vai kamīna montāžas darbus, nepieciešams pārliecināties, vai dūmvads, pie kura tiks pievienota apkures ierīce, atbilst visām Latvijas Republikā spēkā esošajām ugunsdrošības normām.

Uzmanīgi jāpārbauda grīdas, sienu un griestu materiālu ugunsdrošība. Ja nepieciešams, tad papildus jāizmanto speciāli karstumizsturīgi, izolējoši materiāli.

Pamatam zem paredzētā kamīna jābūt iebetonētam un attiecīgi nostiprinātam. Izvietojot to telpā, ir jāparedz svaigā gaisa pieplūde, kas ir nepieciešama degšanas procesam.

Noteikti jāņem vērā telpas siltumizolācija. Ja nav pareizi nosiltinātas telpas, jebkura ierīce kļūst neefektīva. Kamīni ar vienu un to pašu malkas daudzumu var degt gan trīs, gan četras, gan astoņas stundas, atkarībā no degšanas režīma un kurtuves klasifikācijas. Malkai jābūt kvalitatīvai un labi izžuvušai. Nekvalitatīvs kurināmais, piemēram, slapja malka, var bojāt ne tikai kamīnu, bet arī skursteni. Kamīnam var deformēties iekšējās detaļas vai pat izdegt korpuss. Pateicīgākais kamīna kurināšanai ir sausa lapu koku malka.